THIS IS ME
Anodin
Steklenička se mi zdi originalna, čeprav imam raje tiste, ki pokažejo, od kod prihaja parfum. Sama dišava mi ni bila všeč. Ne da bi slabo dišala, ampak ji manjka lastne osebnosti; z drugimi besedami, podobna je mnogim drugim parfumom. Cvetlično-sadna dišava (ne zaznam sestave, omenjene v opisu) je za moj okus za toplejše vreme nekoliko pretirana.