Idealno!
Je odlična zaščita, ni mastna, ne peče v oči, kar je zame nujno! Uporabljam ga za obraz. Edina pomanjkljivost, ki jo dam ji je ta, da ker ima rumen ton, umaže ovratnik belih srajc, samo bele pustijo rumenkasto, vendar se dobro odstrani, če nanjo naneseš odstranjevalec madežev. Pri barvnih in temnih tega nisem opazil. Toda razen tega 10 od 10 ščiti to njegovo funkcijo!
Prevedel Google