Odlična vrednost za denar
Že nekaj časa uporabljam ta Garnierjev nočni serum z vitaminom C in sem obsedena z njim. Čeprav je rahlo gosto olje, se zelo hitro vpije in moje kože sploh ne pusti mastne. Sprva je malo lepljivo, vendar to hitro izgine. Ima prijeten, blag vonj, ki ni premočan in hitro izgine. Vsebuje 10 % čistega vitamina C in razlika je zagotovo vidna: moja koža je po njem sijoča s tistim čudovitim sijajem, ko se zbudim, pa je na otip bolj gladka in mehka. Ne morem reči, ali kaj naredi za temne madeže, ker jih nimam veliko, vendar opažam, da je moja koža zjutraj veliko boljša. Imam suho kožo in mi odlično deluje, vendar mislim, da bi lahko koristil tudi mastni koži, še posebej poleti, ker je kot suho olje. Zagotovo bi ga kupila znova.
Komentar vzorčnega izdelka
Prevedel Google