Odlična podlaga.
Všeč mi je ton, ki ga uporabljam 4N, prilagodi se moji koži, ne da bi jo izsušil. Koža postane enotna. Kar se tiče te strani, je odlična glede dostave in izdelkov! Prej sem vse kupoval tukaj, zdaj pa ne več, ker je skupna vrednost previsoka, da bi plačal poštnino, pa še poštnina je zelo visoka! Določene izdelke lahko kupim drugje, saj so cenejši kot pri nas... Žal mi je, saj bi rad vse kupil tukaj. Če želite biti oproščeni stroškov pošiljanja, morate znižati nakupno ceno ali znižati stroške pošiljanja!
Prevedel Google