Še zadnjič!
Ta šampon je najboljši, kar sem jih kdaj poskusila. Za začetek, njen vonj je neverjeten, vendar ne samo v steklenički, esenca se dolgo obdrži v laseh. Všeč mi je bila njegova tekstura in dobro emulgira, naredi veliko pene, ne da bi bilo treba uporabiti preveč izdelka. Kar zadeva lase, v teh dneh, ko sem ga preizkušal, sem opazil, da jih pusti precej čiste, ne da bi jih obtežil (imam mastne lase in ne zadenem vedno s šamponi), poleg tega pa je obstojnejši kot običajno, čista in z večjim volumnom, pa tudi svilnata in ohlapna. Priporočam 100%. Vrednost za denar je neverjetno dobra.
Komentar vzorčnega izdelka
Prevedel Google